Hallgatói pályázatok, ösztöndíjak

sofi

SZTE Sófi ösztöndíj pályázat 2016-2017

2016. december 01.

A szegedi egyetemen 16 éve működik a Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány, melynek célja a kiemelkedő tanulmányi és tudományos eredményekkel rendelkező egyetemi hallgatók anyagi támogatása ösztöndíjak által. Az SZTE Szegedi Tehetségpont részét képező Sófi Ösztöndíj további fontos feladatának tekinti a fiatal tehetségek teljesítményének erkölcsi elismerését, és jövőbeni életpályájuk nyomon követését, elősegítését.

A pályázatok benyújtási határideje: 2017. február 14. (kedd) 12 óra.

A mellékletekkel kiegészített pályázati űrlapot egy példányban kell eljuttatni Csikós Tímea, SZTEhetségpont koordinátor részére (6722, Szeged, Honvéd tér 6. iroda: 34. sz.).

A kitöltött pályázati űrlapot word dokumentum formátumban is el kell küldeni a következő e-mail címre: jozsefsofi@gmail.com (ez is az érvényesség szigorú feltétele!).

A pályázati kiírást ide kattintva töltheti le (PDF) >>

A pályázat benyútásához szükséges adatlapot ide kattintva töltheti le (doc) >>

A Sófi Alapítvány 2016 évi ösztöndíjasairól ide kattintva olvashat (PDF) >>