1% adófelajánlás

Tisztelt Kolléga!

A 32000 emberi gén több mint kb. 300000 fehérjét és peptidet kódol. A III. évezred első áttörő tudományos felfedezése új távlatokat nyit a peptidek és fehérjék kutatásában.

Lehetővé teszi az életjelenségek molekuláris szintű megértését, valamint új gyógyszerek létrehozását.

Az Alapítvány a Magyar Peptid- és Fehérjekutatásért célja az alapkutatás elsődleges támogatása mellett az eredmények gyakorlati alkalmazásának elősegítése. A 25 éve Bajusz Sándor és Medzihradszky Kálmán általa létrehozott Alapítvány tudományos konferenciákat és rendezvényeket szervez, rendszeresen hozzájárul a kutatási eredmények hazai és nemzetközi konferenciákon történő bemutatásához. Támogatja a posztgraduális képzést, ösztöndíjakat adományoz, egyetemisták kutatási tevékenységének elismeréséhez különdíjakat hoz létre.

Kérem, segítse a kutatások hazai fejlődését, támogassa adója 1%-val alapítványunk tevékenységét!

Alapítvány a Magyar Peptid- és Fehérjekutatásért adószáma: 18230934-1-43

Dr. Hudecz Ferenc

elnök

Tanulmányi hírek

mko_front_image-scaled

Az MKÖ a Kormány utánpótlás-képző, a 30. életévüket még be nem töltött, diplomás, magyar fiatalok karrierindító programja, amelyet a Miniszterelnökség működtet.

Friss hírek

MedCafe_vagott

A Banga Ilona Egészségtudományi Képzési Központ (BEKK) északi aulájában megnyílt a MedCafé. Ebédmenüvel, szendvicsekkel, üdítőkkel és kávékülönlegességekkel várják vendégeiket.

instagramYouTube