DSC_2738_honlapra

A Kar Kiváló Tudományos Diákköri Oktatója címeket adtak át

2024. július 03.

A Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Tanácsa a tehetséggondozás és a hozzá kapcsolódó tudományszervezés terén 2023. évben végzett kimagasló tevékenysége elismeréseként a Kari Tudományos Diákköri Tanács javaslatára a KAR KIVÁLÓ TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI OKTATÓJA címet ítélt oda oktatóinknak. Gratulálunk!

A Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Tanácsa a tehetséggondozás és a hozzá kapcsolódó tudományszervezés terén 2023. évben végzett kimagasló tevékenysége elismeréseként a Kari Tudományos Diákköri Tanács javaslatára a KAR KIVÁLÓ TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI OKTATÓJA címet ítélt oda oktatóinknak:

DSC_2661

Dr. Annus Ádám egyetemi adjunktus (Neurológiai Klinika)

DSC_2665

Dr. Balogh Ádám egyetemi adjunktus (Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet)

DSC_2670

Dr. Bere Zsófia egyetemi docens (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika)

DSC_2672

Dr. Borda Bernadett egyetemi adjunktus (Sebészeti Klinika)

DSC_2677_Insta

Dr. Nagy Norbert tudományos munkatárs (Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet)

DSC_2680_kisebb