Kovacs-_Burcsar_reuma

Kitüntetések a Magyar Reumatológusok Egyesületének Vándorgyűlésén

2024. október 08.

A Magyar Reumatológusok Egyesülete 2024. szeptember 19-21. között tartotta éves vándorgyűlését Balatonfüreden. A rendezvényen az Egyesület Bozsóky Sándor Emlékérem díjával tüntették ki Dr. Kovács Lászlót, az SZTE SZAOK Reumatológiai és Immunológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanárát a hazai reumatológia fejlesztéséért kifejtett több évtizedes tevékenysége elismeréseként. Dr. Burcsár Szilárd egyetemi tanársegéd pedig a Petros Petrou díjban részesült, mely kitüntetés díjazottjait az Egyesület 40 évesnél fiatalabb, de közösségépítő illetve szakmai tevékenysége kapcsán már országosan ismert és elismert tagjai köréből választják ki. Gratulálunk!