2024.szeptember

2024. szeptember 05.

2024. szeptember 2-án a Banga Ilona Egészségtudományi Képzési Központjában rendezett tudományos ülés keretében köszöntöttük karunk jeles professzorát és korábbi dékánját, Prof. Dr. Bari Ferencet 70. születésnapja alkalmából.

2024. szeptember 05.

A Szegedi Tudományegyetemen a 2024/2025 tanév I. félévében a törvényi előírásoknak megfelelő állatkísérletes képzettség megszerzésének lehetőségét különböző szintű kurzusok biztosítják az állatkísérletekben résztvevő munkatársak (állatgondozók, asszisztensek, diplomás kutatók), PhD hallgatók és graduális hallgatók számára.

2024. szeptember 05.

Az SZTE Alma Mater által szervezett programban jelenleg már 2500 alumni mentor, egykori SZTE-sek várják a hallgatók jelentkezését szinte minden szakterületről 42 országból

2024. szeptember 05.

Már letölthető a Szegedi Tudományegyetem új mobilapplikációja, az SZTE Griff. Az alkalmazás segít, hogy az elsők között értesülj az egyetemi hírekről, emellett kihasználhatod a Campus kártya kedvezményeit és egy kattintással beszerezheted Szemeszter bérleted.