2024.június

2024. június 26.

Az orvosi eskü és ami mögötte van - a legújabb muzeális könyvritkaságok az SZTE Klebelsberg Könyvtárban

2024. június 26.

A Magyar Neurológiai Társaság 39. Kongresszusán Dr. Klivényi Péter az SZAOK Neurológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára a Társaság Sántha Kálmán emlékdíjában részesült. Gratulálunk!

Gratulálunk!

Gratulálunk!

Prof. Dr. Lázár György dékán a Tanári Testület ülésén nyújtotta át kitüntetést

2024. június 25.

A Magyar Szemorvostársaság a magyarországi szemészeti ellátásért folytatott kiemelkedő tevékenységéért Imre-Blaskovics emlékérmet adományozott Dr. Tóth-Molnár Editnek, az SZTE SZAOK Szemészeti Klinika tanszékvezető egyetemi tanárának. Gratulálunk!

2024. június 21.

A tanév legjobban teljesítő hallgatói kaptak támogatást a Szegedi Tehetséggondozó Tanács és a Szegedi Tudományegyetem által meghirdetett Talent ösztöndíj és Kiválósági Lista díjátadó ünnepségén. Gratulálunk medikusainknak!

2024. június 20.

A Magyar Kísérletes és Klinikai Farmakológiai Társaság tagsága és vezetősége 2024-ben Prof. Dr. Baczkó Istvánnak, az SZTE SZAOK Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet igazgatójának ítélte oda legfontosabb elismerését, az Issekutz-díjat. Gratulálunk!

2024. június 20.

A Magyar Diabetes Társaság Budapesten tartott XXXII. kongresszusán Prof. Dr. Lengyel Csaba munkásságát Pro Diabetologia életműdíjjal ismerték el. Gratulálunk!

2024. június 19.

Kövesd velünk élőben a ponthatárok kihirdetését és ünnepeljük meg közösen az új, SZAOK-s medikus életed kezdetét!

2024. június 12.

Emlékét tisztelettel megőrizzük!

2024. június 03.

Családi szálak is a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Karhoz kötik dr. Dux László professzort – derült ki a 70. születésnapja alkalmából rendezett ünnepségen.